Peeling Banana Nemehlo v kuchyni: Bleskovky z kuchyne (10)

sobota 10. augusta 2013

Bleskovky z kuchyne (10)

Príjemný podvečer všetkým!
Neviem ako u vás, ale tu v Brne je zase po mierne upršanom a rozpačitom predpoludní opäť krásne. Pevne verím, že ste to využili lepšie ako ja (nad počítačom :D a knižkou. Aspoň, že tá kniha stojí za to, je skvelá..).

Budem na vás dobrá ( :D :D ) a hoci som pôvodne dnes pridávať príspevok nechcela, nuda a preplnená zložka v kompe ma presvedčili. Musím sa toho už zbaviť, tieto fotky sú snáď ešte spred dvoch mesiacov. Takže, zas a znova nereceptovo, potešte oko a potrápte žalúdok :)


Moje prvé zoznámenie sa s kozím jogurtom. Ak raz niekedy natrafím na akciu ako minule, určite si ho kúpim znova :)Rukolu sme mali od mamkinej kolegyne z práce a myslím, že chutila trošku inak, ako tie z obchodov.A takto to vypadá, keď varí mamina.


Ilustrácia, ako to vyzeralo na mojom stole v zápale boja s dynamikou galaxií. Skúškové vrcholilo, preto bolo treba posilniť myseľ.. a čím iným, ako dobrým olovrantom? :)

Príjemné osvieženie v horúcich dňoch, pila som ho totiž na studeno ;) 


Domáce syry máme od tety a vždy sa teším, keď mi nejaký pošle.


Klasika, ku ktorej nie je čo dodať..
Verili by ste, že ten maličký balíček BeBe mini mám už štyri mesiace? Bola som najväčší požierač týchto sušienok v širokom okolí.. dnes to už neplatí. Ak si mám dať nálož cukru, tak radšej vo forme ovocia (alebo čokolády!!)

2 komentáre: