Peeling Banana Nemehlo v kuchyni: Omeleta ako wrap so syrom cottage

streda 4. septembra 2013

Omeleta ako wrap so syrom cottage

Krásny dobrý deň prajem!
Dnešný príspevok bude venovaný najmä mojej drahej Hell, preto ak nemáte záujem o trochu osobnejšie kecy, prejdite rovno k receptu nižšie.

Ako ste si už iste všetci mohli všimnúť, v podstate celé leto sa nieslo moje kuchtenie na jednoduchej vlne. Žiadne zložitosti, dlhé prešľapovanie pred rúrou, obhryzené nechty z nervozity, či sa mi nespáli koláč, nevykysne cesto a podobne. Hlavne bohatá nádielka zeleniny a recepty, ktoré si dovolím nazvať dvojplatnička friendly ☺. Čo je skvelá správa pre teba, sestrička. Pretože tým pádom sa môžeš v najbližších mesiacoch ďalšieho semestra realizovať v kuchyni naplno aj ty! A vzhľadom k tomu, že už si postúpila od dvojplatničky k normálnemu sporáku (aspoň teda predpokladám, že na priváte máte normálne zariadenú kuchyňu..), budem sa tešiť, ak niečo z tohto naozaj vyskúšaš .

Nehovorím, že sa nehodlám púšťať do zložitejších receptov, ale momentálne mi vyhovuje, že sa stravujem v takej prírodnejšej verzii; to znamená kopec zeleniny, ovocia, mliečnych výrobkov a podobne. Zatiaľ sa držme podobného trendu a prejdime už k receptu. 

Z dvoch vajec vyšľahaných so soľou a mletým čiernym korením pripravíme na kvapke oleja omeletu. Snažíme sa zohnať si čo najväčšiu panvicu, aby sa vajíčka roztiekli na veľkú tenkú placku. Tú potom natrieme horčicou a cottage syrom zmiešaným s nasekanou cibuľkou. Kto má rád, môže pridať kúsky šunky.. a vlastne čokoľvek, na čo máte chuť . Toto je základný recept, ktorý sa dá ľubovoľne upgradovať, čiže plánujem ešte niekoľko variácií (máte sa na čo tešiť ) . Omeletu zvinieme do rolky a jednoduchý wrap je na svete!
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára